YENİLENEN KELEBEK!

0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hürriyet Kelebek 2, Dergi Gibi…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hürriyet’in Kelebek eki artık hafta içleri 2 gazete şeklinde satılıyor. En güzeli de yenilenen sadece logosu değil. Yeni imajını mükemmel bir biçimde yansıtan zerafeti andıran logosuyla eşzamanlı olarak içeriği de zenginleşmekle kalmadı, derinleşti. Her hafta farklı bir konunun işleneceği Kelebek 2, hobileri, elişlerini, sağlık, yemek, güzellik, makyaj, moda gibi konuları derinlemesine ele alıyor. Ayrıntılarıyla anlatıyor. Toplam 8 sayfadan oluşan niş dergi konseptinde hazırlanan yeni Kelebek okuyup bir kenara atacağınız değil, biriktirip uzun süre faydalanacağınız cinsten bilgiler içeriyor.

Bu hafta, hırkadan, pançoya, kazaktan, yeleğe birbirinden şık el işlerinin hangi iple, kaç ilmek, hangi stilde örüleceğini anlatan ekte, beğendiğim bir bebek battaniyesi oldu. Yaş aldıkça değerini daha iyi anladığım yegane şeylerden biri el emeği, göz nuru örgüler, işlerdir.

Tüm bu güzelliklere, sağlıkla ilgili doğru ve kaynağı belli bilgilere ulaşmak, bakımlı olmak artık o kadar zor ve pahalı değil. Kelebek 2 ekinde, cilt bakımı, evde kolayca hazırlanabilecek maskeler, şifalı bitkilerle hazırlanacak karışımlar, örgü modelleri vb. her hafta farklı bir konu işlenecek ve hepsi de evde kolaylıkla uygulanabilecek pratik bilgiler olacak.

 

Yazarlar da çok renkli.  Konular da! İnsana başlı başına bir dergi olduğunu hissettiren cinsten.

Hürriyet’in yenilenen Kelebek ekinde;

Sahrap Soysal, hafta içi her gün pratik şekilde hazırlanacak lezzetli tarifler verecek.

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu okur sorularını yanıtlayacak, hayatı kolaylaştıran küçük listeler, karşılaştırmalı analizler sunacak. Sağlıklı beslenmeyesağlıklı kilo kontrolüne dair önemli tüyolar verecek.

Cengiz Semercioğlu, Onur Baştürk, Melike Karakartal ve Ömür Gedik her Pazartesi  4’lü Magazin Konseyi oluşturarak her haftanın en bomba magazin konularını masaya yatıracaklar.

Her Salı Sibel Arna en çok izlenen dizilerdeki en şık giysileri mercek altına alarak neyi, hangi fiyata nereden bulacağımızı yazacak.

Her gün bayinizden alırken Kelebek 2 ekinizi de sormayı unutmayın.

Herkes kendine göre bir şeyler bulacaktır. Bakın:=)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Sevgiler;

Melina’s Mom