WATERNET SU ARITMA SİSTEMİ

0

Waternet, Blogger Anneler İle Buluştu

   

Geçen gün Sevgili arkadaşım Hassasanne Ece’nin keyifli mekanı HASSAS ANNE Etkinlik ve Gelişim Merkezinde çok faydalı olduğunu düşündüğüm bir markayla tanıştık. 

Sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmayı amaçlayan Waternet, Sağlıklı Beslenme Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy ile 35 blogger anneyi buluşturarak çocuk sağlığı hakkında bir etkinlik düzenledi. 14 Mayıs günü, Zekeriyaköy’de bulunan Hassas Anne Etkinlik ve Gelişim Merkezi’nde, çocuklarda sağlıklı beslenme ve su tüketimi hakkında annelere önerilerde bulunuldu.

Diyetisyen Canan Aksoy, süt veren annelerin nasıl beslenmesi gerektiğinden, çocuklarda sağlıklı beslenme ve su tüketimine kadar geniş yelpazeli konularda annelere önemli bilgiler verdi. Sağlıklı Beslenme Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy ‘Çocuklarda su tüketimi son derece önemli bir konu. Gazlı içecekler kesinlikle su yerine geçmez. Bu konuda annelere büyük görev düşüyor. Çünkü, anneler ne tüketirse çocuklar da ondan örnek alır.’ diye konuştu. 

  
Waternet Su Hizmetleri A.Ş., 2012 yılının sonunda sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmak amacıyla kurulmuş. ‘Taze İçme Suyuna Ulaşmanın En Kolay Yolu’ ilkesini benimseyen ve Türkiye’de su arıtımında abonelik dönemine öncülük eden Waternet, abonelerinin sağlıklı ve kaliteli suya kolayca ve zahmetsizce ulaşabilmeleri için hizmet sunmakta. Waternet’in ters osmoz teknolojisiyle çalışan, rahat kullanımı ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken su arıtma cihazları, farklı mekânlar için tasarlanmış Set Altı, Set Üstü ve Sebil çeşitleriyle, güvenli ve sağlıklı suyu evlere ve iş yerlerine getiriyor. Waternet’in sunduğu hizmet kalitesi, filtre değişimleri, periyodik cihaz temizliği ve bakımı için ekstra para ödemeden güvenle su içebilmesini amaçlamakta. Ayrıca cihazlarda oluşabilecek her türlü teknik aksaklıkta sınırsız teknik destek ve ürün garantisi de Waternet tarafından sağlanıyor.
Bu keyifli etkinlikte ürünleri ve hizmetleriyle bize eşlik eden markalara da ayrıca teşekkür ederiz. 

Yesilanne.com instagram: @yesilanne Facebook.com/pages/Yeşil-Anne/416451535119241?

Mycey.com instagram: @mycey Facebook.com/mycey

Edukids.com.tr instagram: @edukidstr Facebook.com/EdukidsTR

Sevgiler;

Melina’s Mom
HASSAS ANNE Etkinlik ve Gelişim Merkezi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz. 

www.hassasanne.com

twitter.com/HassasAnne facebook.com/1hassasanne 

instagram.com/hassasanne instagram.com/hassasanneetkinlikmerkezi