Tatildanismanimm Öneriyor – ÇOCUK DOSTU OTEL ÖNERiLERi

0
Yaz geldi, hepimiz yılın yorgunluğunu atmak için tatil yapmayı istiyoruz . Çocuklarımızın da bizim kadar eğlenebileceği, dinlenebileceği, hatta öğrenebileceği bir tatil olması hepimizin arzusu. Tüm bu aktiviteleri güvenebileceğiniz profesyonellerle, kalacağınız otellerde yapabilmeleri artık mümkün. Ülkemizde artık miniclub, çocuk kulübü, kid’s club gibi, çocuklara özel bölümleri bulunan otellerimiz mevcut. Bunlar arasında, en beğendiğim 4 tesisten bahsetmek istiyorum.
  • Kaya Palazzo Golf Resort – Belek; Lüksün ve ihtişamın yeniden yorumlandığı bu otelde “Prens ve Prenseslere Özel Masal Gibi Bir Tatil”  slogani ile yola çıkılmış. Bu muhtesem tesis, oyunlar, aktiviteler, partiler, havuzlar, 5 kaydıraklı Aqua Adventure Park, profesyonel eğitmenler eşliğinde tenis ve basketbol dersleriyle prens ve prenseslerini bekliyor. Ayrıca 15:00 ‘dan sonra çocuğunuz ile ilgilenecek özel dadı hizmeti de mevcuttur.
0-12 yaşa kadar 2 çocuk da ücretsiz:)
KidsClub_063
  • Hamipag Resort Sea Garden – Bodrum; çevresi üç mucizevi güzellikte cennet koyu, doğallığı ve güzelliği Mavi Bayrak ile güvence altına alınmış, eşsiz Ege turkuazı denizi ile çevrilidir. Bir aile oteli olarak küçük misafirleri için çeşitli etkinlik ve aktiviteler sunmaktadır.
-4-7 yaş çocuklar için “Mini Club”
-8-12 yaş çocuklar için “Maxi Club”
-16  yaş üzeri yaşlarındaki gençler için “Young Club”
Ayrıca çocuk büfesi, çocuk şovları, çocuk olimpiyatları, hazine avı, korsan günü gibi oyunlar ve mini disko ile, küçük misafirlerine eğlenceli tatil vadetmektedir.
6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir.:)
 hapimag-resort-sea-garden-bodrum-foto
  • Ela Quality Resort –  Belek; doğunun gizemli dünyasını batılı bakış açısı ile yorumlayan, Türk misafirperverliği ve geleneklerinin, sade dış görünümünün ardında ihtişamlı mimari ile birleştirdiği bir 21. yüzyılın sarayı! Everland Q Çocuk Kulubü, 1-17 yaş arası çocuklar için tasarlanmış, özel bir aktivite  ve eğlence kompleksidir. Çocuk Resespsiyonu ile karşılanırlar, gün boyu süren etkinliklerde eğlenirken öğrenir, öğrenirken eğlenirler.
ela-quality-resort_orginal
beach-sunset
  • Hilton Türkbükü Resort; Tarihi Bodrum yarımadasının kuzeyinde, Cennet Koyunun yemyeşil ormanı ve doğa harikası turkuaz koyundaki otelde, çocuk kulubü ve su parkı ,çocuklarınızın unutamayacağı bir tatil geçirmesi için hizmetinizdedir.
hiiton_bodrum_galeri2
Bazı otellerde ise malesef  çocuk kabul edilmemektedir.  İç Hotel Green Palace,Voyage Bodrum, Sentido Golden Bay bunlardan bazıları. D Hotel Maris ise 8 yaş üstü çocuk kabul etmektedir.
Çocuklarınızla birlikte mutlu tatilleriniz olsun.
Sevgiler,
Esra Agaoglu
Instagram: tatildanismanimm