SOO BE ONLİNE SATIŞI AÇILDI!

0

Dünyanın En Çocuk Mağazası; soobe.com.tr yepyeni online mağazasıyla yayında!  

Yaklaşık 2 yıldır beklenen gerçekleşti ve geçen günlerde Soo be online satışa açıldı! Bu senenin en eğlenceli ve en kalabalık blogger lansmanı Planet Kids House’da yaklaşık 30 annenin ve 40 çocuğun katılımıyla gerçekleşti. Bu lansmana ev sahipliği etmiş olmak benim için gurur vericiydi.

imphoto_soobe_planetkids044 imphoto_soobe_planetkids047

imphoto_soobe_planetkids109

Çocukların kendilerini moda ve eğlence ile ifade edebilmelerini hedefleyen Soo be, yepyeni online mağazası ile moda ve eğlenceyi çocuklar ve aileleri için daha ulaşılabilir kıldı!  Birbirinden eğlenceli, neşe dolu koleksiyonların hikayeler altında birleştiği online mağazada, alışveriş deneyimi çok daha pratik hale dönüştürüldü!

Lansman’da da, eğlenen yalnızca çocuklar değildi. Su savaşı, sandalye kapmaca gibi oyunlara anneler de eşlik etti ve birbirinden keyifli anlar yaşandı.

imphoto_soobe_planetkids140 imphoto_soobe_planetkids142

Soo be yalnızca bir giyim markası değil!

Stil ve tarz ürünlere uygun fiyatlarla sahip olma şansına sahip olduğunuz Soo be’de, Sanılanın aksine  yalnızca tekstil ürünleri yok. Bebek araç gereçlerinden, aksesuarlardan oyuncaklara, ev tekstil ürünlerinden, beslenme malzemelerine kadar geniş yelpazede ürün seçeneğinin bulanabildiği “online mağaza”, çocuklar için olduğu kadar aileleri içinde keyif dolu bir alışveriş olanağı yarattı.

Alışveriş için;

www.soobe.com.tr

Eğlence ve moda Soobe.com.tr’de…
soo be
soo be

Soo be, moda, eğlence ve yaratıcılığın birleştiği, 0-12 yaş arası çocukların kendi stillerini bulacakları, kendilerini ifade edebilecekleri bir dünya yaratma hedefiyle yola çıktı. İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performanslar olan, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış ilk ve tek mağazacılık konseptiyle, dünya çocuk modasının öncü markası olarak yeniden tasarlandı. Soo be, 0-12 yaş grubu çocuklar için tekstilden aksesuar ve oyuncaklara kadar taşıdığı farklı temalarla, sezon boyunca yenilenen ve trendleri takip eden koleksiyonlarıyla stil sahibi çocukların markası…

Mekan: http://www.planetkidshouse.com/

 

Sevgiler;

Melina’s Mom