KULLANIŞLI BEBEK – ÇOCUK ÜRÜNLERİ / MİNENE

0

KULLANIŞLI BEBEK – ÇOCUK ÜRÜNLERİ / MİNENE

Boyama yapmaya ve hamurla oynamaya başladığımız günden beri, Melina’nın bebeklikten çıkıp, tamamen çocuk olmaya başladığını hisseder oldum. Artık onu oyalamak, öyle yattığı yerde agucuk – gugucuk yapmakla olmuyor tabiki de… Gün içinde mutlaka, biraz dansa ve müziğe, biraz resim yapmaya, biraz hamurla oynamaya, biraz koşturup saklambaç oynamaya, biraz da kitap okumaya vakit ayırıyoruz. Tüm bunları 35 yaşımda gerçekleştiriyor olmak, bir yandan onun enerjisine, diğer yandan da işlere ve hayat koşturmacasına yetişmeye çalışmak beni bir hali yoruyor tabi. Ama bu durumdan hiç şikâyetçi değilim 🙂

Geçenlerde internette, değişik oyun aksesuarları araştırırken, aktivitelerimizde bize çok faydası dokunan bir ürünle karşılaştım. O kadar çok faydasını gördüğüm bir ürün ki, sizlerle paylaşmadan edemedim. Salonda çok fazla oyuncak ve alet bulunmasını sevmediğimden ve Melina’nın odasında da yeterli alan olmadığından, bir türlü çocuğuma oyun masası alamıyordum. Resim yapmak isteyen minik kuşum, sehpanın etrafında dört dönerek, birazda ayakları ağrıyıp, ‘Yoyuldum anne, oturujaam’ diyerek resim yapıyordu. Mama sandalyesinde oturmayı da çok fazla sevmediğinden, bu ürünle karşılaşır karşılaşmaz denemek istedim.  Belki sizlerin de aradığı ama bulamadığı bir üründür…

Herhangi bir sandalyeye bağlayarak yükseltici olarak kullanabileceğiniz aparat sayesinde çocuğunuz gerçekten normal bir masada dakikalarca sıkılmadan aktivitesini gerçekleştirebilir. Aynı zamanda, boya kalemlerini ve boya defterlerini de saklayabileceğiniz birkaç gözü olan bu yükseltici, benim çok takıntılı olduğum oyuncakların belli bir sistemde durması işini de çok derli toplu bir yöntemle çözüyor.

minene

MİNENE

MİNENE

MİNENE

 

Mi Booster Cushion

http://www.minene.com.tr/Mi-Booster-Cushion,LA_154-2.html#labels=154-2

pr_01_255_min

Web sitesine baktığımda, beğendiğim ve sizlere alternatif olabileceğini düşündüğüm bir kaç ürünle daha karşılaştım. Aşağıda linklerini paylaşıyorum. Umarım bir faydası dokunur.

 

Sevgiler,

 

Melina’s Mom

 

Üçü Bir Arada Oyun Minderi

Önce, yerde yuvarlanan çocuğunuza yumuşak ve hijyenik bir zemin hazırlamak için yorgan sermek yerine, görsel olarak daha sevimli ve şık duracak bir oyun halısı, sonra oyun parkı, sonra da ileride kullanabileceği çocuk koltuğu oluyor. 3 fonksiyonlu bu ürün çok hoşuma gitti.

http://www.minene.com.tr/3-u-1-arada-Oyun-Minderi,LA_180-2.html#labels=180-2

pr_01_25_min

Büyük Boy Saklama Sepeti

Sürgülere ve çekmecelere sığmayan oyuncakları gruplamak için şık bir yöntem.

http://www.minene.com.tr/Buyuk-Boy-Saklama-Sepeti,LA_183-2.html#labels=183-2

pr_01_413_min

Banyo Arkadaşı

Henüz oturamayan ve ayakta duramayan bebeğinize banyo yaptırırken işinize yarayacağını düşündüğüm bir aparat.

http://www.minene.com.tr/Banyo-Yikama-Aparati,LA_117-2.html#labels=117-2

 

Karakterli Bebek Havluları çok şirinler! 🙂

http://www.minene.com.tr/Karakterli-Bebek-Havlulari,LA_118-2.html#labels=118-2

pr_01_291_min

 

www.minene.com.tr
Face: www.facebook.com/mineneturkey
İnstagram : mineneturkey