ÇOCUKLARA İNDİRİMLİ KIŞ ALIŞVERİŞİ ÖNERİSİ!

 Merhabalar,

Ekonomik krizin hayat standartlarımızı giderek zorlaştırdığı şu günlerde oranları giderek büyüyen indirimler yine de biz kadınların aklını çelmeyi bir şekilde başarıyor. Her ne kadar tutumlu olmaya çalışsak da büyüme çağında çocukları olan anneler olarak; onlar için hem kış hem de yaz alışverişi yapmak zorunda olduğumuzu inkar edemeyiz =) Bende bu konuyla ilgili kendi tecrübelerimi ve önerilerimi sizlerle paylaşarak hem hesaplı hem de kullanışlı bir kış ve bahar gardırobunun olmazsa olmazlarını paylaşmak istedim. Yanlış anlaşılmaması için çok fazla marka ismi vermemeye çalışacağım ama merak ettiklerinizi hem instagramdan hem de mail yoluyla sorarak öğrenebilirsiniz. Bu postun amacı ‘’kışlık indirimden faydalanarak yaz sıcakları bastırana kadar baharı da karşılayacak, trend parçaları yakalamak!’’ =)

Gelin şimdi 4-5 yaşlarındaki bir kız çocuğuna indirimli ve stil sahibi bir kış hatta bahar gardırobu nasıl kurulur bir göz atalım.

Soğuk ve sıcak havalar için alacağım parçaları genelde bir öncelik sırasına koyarım ve  uzun ömürlü olacak materyallerden yapılmış parçaları almaya özen gösteririm. Kimisi daha az kaliteli olandan renk renk, çeşit çeşit alıp farklı alternatifleri giydirmeyi tercih ediyor ama benim tercihim genelde bu yönde olmuyor ne yazık ki =)

Soğuk havalar için önceliklerimiz;

Sıcak tutan ve her şeyle uyumlu bir mont

Baharlık bir yelek ve üst

Kara ve yağmura dayanıklı bir bot

Su geçirmez bir spor ayakkabı

Baharı karşılayacak renkli ve uygun fiyatlı aksesuarlar =)

Bu arada ürünlerin hepsi web sitelerinden alınabilir ve kolay değişim olanaklarını sahip ürünler… Yani yazıyı okuduktan sonra eğer ki aklınızda böyle bir alışveriş yapmak varsa online alışveriş kolaylığını denemenizi tavsiye ediyorum =)

   Lacivert Kaşe Mont: 119TL  (ZARA)

   Yağmur Çizmesi: 588 TL (BEYMEN)

   Şişme Kürklü Mont: 263 TL (BEYMEN)

Taba Deri Kürklü Yelek- Jile: 55,90TL  ( Zara)

Kapüşonlu Üst: 59,90 TL  ( GAP)

Kot Yelek: 59,90 TL  (GAP)

            

Spor Ayakkabı: 149 TL

UniCorn Şapka: 29,90TL

Kaşe Gri Şapka: 25,95 TL

 

Sevgiler;

Merve Öztürk