EBEBEK’TEN EMZİRME HAFTASI İÇİN ÖZEL ETKİNLİKLER!

0

 

 

ebebek’ten Emzirme Haftası için Özel Etkinlikler!

 

Anne sütünün önemini her fırsatta dile getiren ebebek, Emzirme Haftası kapsamında “Emzirmenin Önemi” başlıklı söyleşiler düzenliyor. İstanbul’da Starcity AVM’de ve Canpark AVM’de 11-12 Ekim 2014 tarihlerinde düzenlenecek etkinliklerde anneler alanında başarılı pek çok uzmanla bir araya gelme imkanı bulacak.

Kimler mi var?

11 Ekim’de Star City AVM’deki söyleşiye, Emzirme Danışmanı Esra Ertuğrul, Radyo D program yapımcısı ve sunucusu Sema Emek Eryiğit, Essistanbul Kliniği Diyetisyeni Yeşim Temel Özcan ve blogger Yeşim Mutlu katılacak ve sizlere emzirme ile ilgili deneyimlerinden bahsedecek.

12 Ekim’de Canpark AVM’de gerçekleşecek söyleşide ise, Emzirme Danışmanı Esra Ertuğrul, Essistanbul Kliniği Diyetisyeni Yeşim Temel Özcan, ikizannesiyim blogunun yazarı Duygu Karataş ve ben olacağız.

14.00-15.30 saatleri arasında gerçekleşecek söyleşilerin yanı sıra etkinliklerde anne-bebek sektöründen pek çok firmanın standı yer alacak ve katılımcılara ücretsiz hediyeler dağıtılacak.

Bizlerle yüz yüze tanışmak, sohbet etmek ve emzirme ile ilgili deneyimlerimizden faydalanmak isteyen tüm anneleri bekliyoruz! Şimdiden ajandanıza yazdınız değil mi? Ben sizleri görmeyi çok istiyorum.

Sevgiler;

 

Melina’s Mom