ÇOCUĞUNUZUN ARAÇ KOLTUĞUNU ÇANTANIZDA TAŞIYIN… PORTATİF OTO KOLTUĞU

0

ÇOCUĞUNUZUN ARAÇ KOLTUĞUNU ÇANTANIZDA TAŞIYIN…

Portatif oto koltuğu, harika bir buluş!

Ne yazık ki, kendi arabamaızla seyahat ederken oto koltuğuna bağladığımız,  pamuklara sardığımız canımızdan bir parça olan çocuklarımızın, ‘Nasılsa kısa mesafe bineceğiz’ diyerek takside, ‘Şimdi buna da ayrı oto koltuğu mu alıcam’ diyerek okul servisi gibi araçlarda karga tulumba yolculuk etmelerine göz yumuyoruz. Yanlış anlamayın, sözüm meclisten dışarı. Bunu hepimiz yapıyoruz anlamında söylemiyorum. Ama bir çoğumuz yapıyoruz! Kendi çocuğunun oto koltuğunu servise bağlatan, çocuğunun ancak böyle yolculuk etmesine izin veren anneler de gördüm evet. Ama malesef bunlar azınlıkta!

Bu konuda ne yapılabilir, bir şeyleri değiştiremiyorsak, düzene nasıl ayak uydurabiliriz diye düşünüp araştırırken çok dahiyane bir ürünle karşılaştım. Hem emniyetiniz, hem keseniz hem de, yükünüz açısından size avantajlar sunan, bir annenin buluşu olan BubbleBum, 4-11 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun, portatif bir oto koltuğu!

İki çocuk sahibi, Kuzey İrlanda’lı bir annenin tasarımı olan şişirebilir, yükseltici araç koltuğu BubbleBum, her anne ve babaya rahat nefes aldıracak bir keşif. Yanınızda taşıyabileceğiniz ve bir kaç nefeste rahatça şişirebileceğiniz bu özel tasarım anında emniyetli ve Pratik bir araç koltuğuna dönüşüveriyor.

Amerika dahil 24 ülkede satılan BubbleBum; Junior Design Awards 2011 En iyi Seyahat Ürünü, Mother Baby 2010/2011 En Iyi Seyahat Ürünü’nün de aralarında bulunduğu tam 18 ödül almış. Dünyanın şişirilebilir ilk otomobil koltuğu yükselticisinin yaratıcısı Grainne Kelly, yolculuk yaparken çektiği dertlerin ve karşılaştığı problemlerin sonucunda çözümü kendi ellerine almış. Aralık 2009’da BubbleBum‘ı kuran Kelly, bu harika tasarım ile aileleri ağır, heybetli ve pahalı otomobil koltuklarından kurtararak bir kaç sorunu birden çözmüş.

ABD ve AB‘den güvenlik sertifikası bulunan ürünü ister el çantanızda, ister çocuğunuzun okul çantasında, isterseniz torpidonuzda saklayabiliyorsunuz. Yaklaşık 250 gram ağırlığındaki ürün, 20 saniyede şişiriliyor. Çocuğunuz üzerine oturduktan sonra, emniyet kilidini takıp güvenli bir şekilde yola çıkabiliyorsunuz. BubbleBum‘u eşsiz kılan onu her yere taşıyabilmeniz. Tatile çıkarken, takside, yolcu otobüsünde ve kiralık otomobilde, okul servisinde çok işe yarayacak bir ürün.

Can yeleklerinde kullanılan malzemeye eşit olduğundan dolayı pratik, emniyetli ve hafif olan BubbleBum tüm güvenlik testlerine sahip.

Bu koltuk ile otomobilinizin arkasında aynı anda 3 çocuğu rahatlıkla otutabiliyorsunuz, gerekli olmadığı zaman da ortadan kaldırabiliyorsunuz. Bu hafif araç koltuğu, olası kazalar karşısında çocuğunuzun güvende olmasını sağlarken, aynı zamanda restoran, sinema gibi yerlerde onun için sandalye yükselticisi olarak da kullanabiliyorsunuz. İçindeki hava boşaltıldığında, el çantanıza bile sığabilecek boyutta olan bu ürün, benim gibi bir çok annenin de 4 yaş sonrasında imdadına yetişecek, endişelerine su serpecek gibi gözüküyor.

Ürünle ilgili youtube linklerini aşağıda paylaşıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=ujkM3O1GBzo

http://www.youtube.com/user/BubbleBumUKLtd

 

Ürünü sipariş etmek için Bubblebum Türkiye web sitesinin linkine tıklayabilirsiniz;

http://www.bubblebum.co/tr/http://www.bubblebum.co/tr/

 

bubblebum girl

Sevgiler;

 

Melina’s Mom