Cildimin nasıl düzeldiği konusunda merak edilenler..

Herkese merhaba,
Yine geldim. Bu sefer uzun süredir size bir öneride bulunmadığımı fark ederek.

Son zamanlarda en çok cildime neler yaptığım, nasıl bu kadar düzeldiği hakkında sorular alıyorum. Instagram’dan tek tek cevaplasam da, bakıyorum yine defalarca soruluyor çünkü cevap aşağılara uçup gidiyor. Şimdi burada tek tek neler yaptığımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kış boyunca 3 ayda bir Viva, Altın İğne yaptırdım. Bu işlem de cildimde oluşan izleri ve yaşlılık izlerini gidermek içindi. Biraz acılı bir işlem olsa da, sonrasında karşılaştığınız bebek cildi kıvamındaki yüzünüz sayesinde her seferinde buna katlanmaya göz yumuyorsunuz. Bu işlemleri yıllardır tek güvendiğim merkez olan Dekolte Plus Slim’de yaptırıyorum.

Evde FOREO LUNA 2 ile mutlaka cilt temizliği ve bakım yaptım. Bunu neredeyse her gün yapmaya çalıştım. Zaman zaman aksatsam da, haftada en az üç kere yapmayı ihmal etmedim. Ön yüzüne kendi kullandığım cilt temizleme jelimi sıkıp cildimi temizlediğimde anında parlaklığı gözlerimle görebilmek beni çok mutlu ediyor. Yalnızca bir dakikada, bir saatlik cilt bakımından çıkmışsınız etkisi yaratıyor. Ardından arka yüzüne kendi kullandığım cilt nemlendiricimi sıkıp anti-aging masajını uyguluyorum. Bir kere bile deneseniz farkını anında gözle görebileceğiniz bir etkisi var. Kendinize yeterli zamanı ayıramıyor olsanız da hiç olmazsa cilt tipinize uygun bir FOREO edinmenizi şiddetle öneririm. Evde uygulayabileceğiniz ve bir kere aldıktan sonra uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün olduğundan, ileriye dönük cildinize yapacağınız en mantıklı yatırımlardan biri olacaktır şüphesiz.

Antibakteriyel özelliği sayesinde temizliği de aşırı kolay. Yalnızca suya tutmanız yeterli oluyor ve anında kuruyor. LUNA 2’den önce cilt temizleme fırçalarımı nasıl uzun süreler dezenfekte etmek zorunda kaldığım aklıma geldikçe büyük vakit kaybetmişim diyorum.

Şimdi sizin güzellik tüyolarınızı sorsam? Bende sizin tüyolarınızı öğrenmeyi ve işe yarayanları uygulamayı çok isterim. Faydasını gördüğünüz bakımları bu yazının altına yorum olarak bırakırsanız denemeyi çok isterim. Hem de eski günlerdeki gibi buradan sizlerle sohbet etmek beni gerçekten çok mutlu eder.

Sevgiler,
Merve

iPhone’umdan gönderildi