BENİM HİKAYEM, BENİM LUZYOM, LUZDEMİA

2

BENİM HİKAYEM, BENİM LUZYOM – LUZDEMİA

Anne olmak için çabalarımın ilk adımını attığımda bilemezdim, hiç tahmin etmezdim bu kadar uzun süreceğini… Kızımı kucağıma aldığım andan itibaren onun ne kadar özel olduğunu ona anlatabileceğim bir şey yapmak istedim hep. Bu bloğu açtım önce…  Her annenin evladı özeldir elbet. Ama benim kızıma olan aşkımı ona ispatlamamın daha özel bir yolu olmalıydı. Bir dövme mi yaptırsam diye düşündüm tam iki yıl. Ama asla yaptırmaya cesaret edemedim. ‘Ya o dövme kızıma olan aşkımı, ona ulaşma çabalarımı hakkını verecek kadar anlatamazsa?  Ya güzel olmazsa? İçime sinmezse?’ diye düşündüm hep.

Sonra instagramda birkaç arkadaşımın, kendi hikayelerini tasarlayarak ortaya çıkardıkları Luzdemia kolyelerini gördüm. O kadar hızlı harekete geçtim ki! Aradığım şey buydu işte! Sadece kızımın adının yazılı olduğu bir kolye istemiyordum ben! İçinde bu çok özel hikayemin olduğu bir kolyemin olmasını istiyordum hep ve gerçekten çok da şık olmalıydı…

Hemen kendi Luzyo’mu tasarladım. İçine koyduğum her bir taşın, yazının çok özel bir anlamı var. Bu kolye benim mucizeme ulaşma çabamı, ona olan aşkımı, her şeyi öyle güzel özetliyor ki, ben elime geçtiği ilk andan beri mutluluktan ve benim için çok özel olan bu kolyeye bakmaktan kendimi alı koyamıyorum!

İşte benim hikayem, ya seninki ne? :=)

Umut ettim önce,

4 yılın sonunda, 4. Tüp bebekte,

Ulaştım Çilekli Dordurmam, canım kızıma,

Şubat ayında aldım kollarıma,

Melina koydum adını! M hem mucizenin hem Melina’nın baş harfiydi!

Sadece hayatımın değil, kalbimin tam orta yerine geldi oturdu bu küçük mucize!

Şimdi hikayem boynumda taşıyacağım bu çok özel kolyede, küçücük bir camın içinde ve kalbimin tam üstünde!

FullSizeRender

 

Siz de kendi hikayenizi boynunuzda taşımak istiyorsanız, www.luzdemia.com a tıklayarak,kolay bir şekilde kendi Luzyo’nuzu tasarlamaya başlayabilirsiniz.

 

Sevgiler,

 

Melina’s Mom

2 YORUMLAR

  1. Harika bir fikir Merve hanım, çok anlamlı ve özel bir kolye olmuş gerçekten. Hikayenizi okurken gözlerim doldu. Bir gün ben de bebeğime böyle bir kolye tasarlamayı çok isterim. Sanırım benim için daha vakit gelmedi, en kısa zamanda gelmesini diliyorum. Sizi yürekten kutluyorum…