Çocuk Ayakkabı Markası BEBBİNİ’nin YAZ SERİSİNİ BLOGGER ANNELER TEST ETTİ, ONAYLADI!

0

 

Çocuk Ayakkabı Markası BEBBİNİ’nin İLKBAHAR / YAZ SERİSİNİ BLOGGER ANNELER OLARAK HARİKA BİR LANSMANLA TANIDIK.

Türkiye’nin özel tasarım, yüzde yüz el yapımı çocuk ayakkabı markası Bebbini,  2016 ilkbahar/yaz koleksiyonu için ilk kez hazırladığı sandalet modelleriyle sezona damgasını vuruyor. Bebbini, yaz serisinin lansmanı için, Bebek Chilai’da Blogger annelerle buluştu. Yepyeni koleksiyonuyla ayak sağlığına uygun ürünlerin de şık olabileceğini kanıtlayan Bebbini annelerden tam not aldı.

7 Nisan’da Bebbini ilkbahar/yaz koleksiyonunu blogger annelere tanıtmak ve ürünlere dokunup, deneyimlemelerini sağlamak için Bebek Chilai’da bir lansman düzenledi. Davetli bloggerlardan biri olarak, herşeyden önce çocuğunun ayak sağlığına önem veren bir anne olarak, ürünlerin kalitesinden, kaliteyle – zerafetin buluşmasından etkilendiğimi söyleyebilirim.

IMG_0492

Yıllardır ayak sağlığına uygun ayakkabı denilince aklıma ilk gelenler hep sıkıcı modeller olurdu. Ama Bebbini ilkbahar/yaz koleksiyonuyla, sağlık ve modayı birleştirerek biz annelerin kalbini tam 12’den vurdu. Bize en sık gelen sorulardan biri, yazın çocukların ayağına giydirilebilecek sağlıklı sandalet önerileri hakkında oluyor. Malum, sezona da girmiş bulunmaktayız. İşte Bebbini’den ilkbahar/yaz sezonunda çocuklarınızın ayağına uzun yürüyüşlerde dahi gönül rahatlığıyla giydirebileceğiniz sağlıklı, geniş bir koleksiyon.

Özel tasarım sandaletlerle sezona merhaba diyen Bebbini, kaliteli ve şık çizgisini mevsime uygun modellerle buluşturuyor.  Fiyonk ve dantel detaylı sandaletlerin romantik stilinden, püsküllü ve bağcıklı spor tasarımlara trendy bir görünüm sunan Bebbini, unisex modelleriyle de dikkat çekiyor. Koleksiyonda öne çıkan gladyatör sandaletlerin yanı sıra Bebbini klasiği babetler de sezonun yıldızı olmaya aday.

IMG_0497 IMG_0500

Pastel renklerin ağırlıkta olduğu ilkbahar yaz koleksiyonunda 2016 Pantone rengi rose quartz ve serenity tonları da ayrıca dikkat çekiyor. Özgün tasarımları ile çocuk ayakkabı modasında şıklığı ve konforu bir arada sunan Bebbini, tüm modellerini el işçiliğiyle, birinci sınıf hakiki dana veya keçi derisi kullanarak hazırlıyor.

IMG_0491 IMG_0495 IMG_0498

2016 ilkbahar/yaz koleksiyonuna www.bebbini.com adresinden, instagram üzerinden @bebbinibabyshoes hesabından ya da Debenhams Cevahir ve Mall of İstanbul mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Sevgiler,

Melina’s Mom