BEBBİNİ AYAKKABILARI

0

BEBBİNİ AYAKKABILARI

Çocuklar İçin Özel Tasarım Ayakkabılar

 

Yaşlarının küçük olduğuna bakmayın. Artık her çocuk erken yaşta kendi tarzını oluşturmaya başlıyor.Üstelik kalite, ortopedi ve rahatlık konusunda iyi ürünleri kolayca ayırt edebilecek önseziye de sahipler.

Bebbini, çocuklar için özel gün ayakkabısı üretimi yapan yeni bir premium marka. Çocuk ayakkabısı alanında 40 yıldır dünyada 30’dan fazla ülkeye ayakkabı ihraç eden aile şirketinin deneyimini de arkasına alan Bebbini, annelere çocuklarına gönül rahatlığıyla giydirebilecekleri doğal malzemeden üretilen ayakkabılar sunuyor.

Bebbini, ailelerin kaliteli özel gün ayakkabısı arayışlarını fark ederek çocuklar için özgün tasarıma sahip, şık, yüksek kaliteli, ayak sağlığına uygun ve konforlu ayakkabılar üretiyor. Marka kurucusu Gökçe Özdemir Kırca, bebek ayakkabılarının her detayına bir anne hassasiyetiyle yaklaştıklarını ve böylece özel tasarımlı Bebbini modellerini en iyi malzeme ve konforla birleştirerek sunduklarını belirtiyor.

Tamamı el işçiliği olan ürünlerin iç ve dış yapısı için, yüksek kalitede hakiki dana veya keçi derisi kullanılıyor. Marka, bebek ayak sağlığına uygun modelleri yaratırken, ayak sağlığı uzmanı podiatristlerin görüşlerine başvuruyor. Güzelliği ile beğeni toplayan ayakkabı tasarımlarının arkasında ise ödüllü ayakkabı tasarımcısı Pınar Arkun’un imzası var.

Ayrıntılı bilgi almak için www.bebbini.com  adresini, Instagram üzerinden  @bebbinibabyshoes hesabını ziyaret edebilirsiniz.

 

info@bebbini.com

Sevgilerimle,

 

Melina’s Mom

 

IMG_3606 IMG_3608 IMG_3619