BAZI BEBEKLER TULUMLARLA, BAZI BEBEKLER ALTLI ÜSTLÜ TAKIMLARLA BÜYÜRLER…

0

Bazı bebekler tulumlarla, bazı bebekler altlı üstlü takımlarla büyürler…

Kıyafet alışverişi yaparken, anneler bebeklerinin rahatının yanında kendilerine giydirirken kolaylık sağlayacak ürünleri seçerler. Hareketli bebeklerin oyuncu ellerinin ve ayaklarının arasında, tulumların çıtçıtlarını bağlamaya çalışmak bazen annelere zor gelebilir. İşte bu noktada, altlı üstlü takımlar annenin bebeğini daha çabuk ve pratik bir şekilde giydirmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda, gece uykusunda terleyen bebeğin anneye sadece üstünü değiştirme fırsatı sunması açısından, bu takımlar avantajlıdır. Böylece, hem alt kısmını, hem de üst kısmını çıkarmaya çalışılmadığından, bebeğin uykusunun bölünme riski azalmış olur.

Ayakları kendinden patikli olan tulum pantolonlar anneyi, henüz kemikleşmemiş yumuşacık ayaklardan kayan çorapları tüm gün ve gece boyunca kontrol etmekten kurtarır.

Yeni doğan alışverişini yapmakta olan anne adaylarının, hangi tarz ürünlerle rahat edeceklerini henüz bilemeyeceklerinden, tulumlarının yanında, en az 2-3 adet de altlı üstlü takımlardan alması faydalı olacaktır.

Sevgiler;

 

Melina’s Mom