Hassas bebek cildi için bu ürünler. 

Henüz küçücük bir bebeğin savunmasız ağlayışları çaresiz hissettirir bir anneyi.

Gaz mıdır? Aç mıdır? Bir yeri mi ağrıyor? diye ne yapacağını şaşırmış halde telaşa kapılır.. Emzirir, gazını çıkarmaya çalışır, kolunu, bacağını evirir çevirir bakar ama bir türlü sebebini bulamaz bazen. Belki de hiç aklına gelmeyen bir şeydir bebeğini huzursuz eden? Ayağına batan çorap, cildine değen içeriği ağır bir ürün? Aslında o kadar narin ve savunmasızlar ki, dertlerini anlatamayacaklarını bilerek hareket etmesi gerekir annenin. Sağlığıyla, huzuruyla alakalı ve doğru orantılıdır onlar için kullanmayı seçtiğimiz ürünler.

La Roche Posay

İçeriği açısından gözüm kapalı önerebileceğim La Roche Posay markasıyla tanışmam, Melina’nın kaşıntı problemi ve kabızlık sorunu sonrası oldu aslında. Dr. Kabızlık sonrası çatlama için Cicaplast Baum B5 önerdiğinde,cildi için de AP+ ürünlerini önerdiğinde markayla henüz tanışıyor olmadığımdan bu kadar ayrıntı bilmiyordum açıkçası. Sadece gözlerimle gördüğüm rahatlama ve değişimden bahsedebilirdim.

Bugün, bu sevdiğim markanın ürünlerinin lansmanında tanıtımını üstlenmiş olmak da bu yüzden ayrıca benim için gurur vericiydi. İnanarak, güvenerek yanında durduğum markalarla birlikte bu yolda ilerlemek çok keyifli…

Ürünler hakkında lansmanda yapılan sunumu, Dr. Deniz Akkaya’nın bilgilendirici konuşmasını ve ürün sorumlusunun ürünler hakkında verdiği detayları merak ediyorsanız, aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Hassas bebek cildi için en konforlu ürünler!

bebegiminhassascildi

Bebek cildi yetişkin cildine göre daha hassas ve saldırılara açıktır. Bu sebeple her ürün bebek cildi için kullanılamaz. La Roche-Posay’nin bebek kategorisindeki ürünler hassas bebek cildinin fizyolojisine uygun olup, maksimum toleransa sahiptir.

www.facebook.com/LaRochePosay.Turkiye

laroche-posay.com.tr/bebegiminhassascildi nde anne-babalara tavsiyeler, doğru ürünler, hassas bebek cildi bakımı gibi bilgileri Uzm. Dr. A. Deniz Akkaya’dan dinleyebilir, La Roche-Posay ürünlerini keşfedebilirsiniz.

la roche posay

Sevgiler;

Melina’s Mom