ÇOCUK GELİŞİMİNDE ÖNEMLİ OLAN DUYUSAL OYUNLAR ARTIK BİR MERKEZDE!

0

 

HASSASANNE ETKİNLİK MERKEZİ, KOŞUYOLU  ŞUBESİ AÇILDI. 

Türkiye’nin ilk duyusal oyun merkezi özelliğini taşıyan Hassas Anne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi’nin Koşuyolu şubesi ve hassasannedukkan.com açıldı.

Hassasanne.com internet sitesinde ebeveynlere yol gösterici yazıları aracılığıyla her gün binlerce anneye ulaşan blogger Hassas Anne Ece Kumkale tarafından, ilki Zekeriyaköy’de açılan Hassas Anne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi’nin Koşuyolu şubesi, blogger annelerin, sosyal medyanın ünlü simalarının, anne-bebek yazarları ve uzmanların yoğun ilgisi ve katılımıyla açıldı.

Giyimden gıdaya, oyun malzemelerinden ekolojik ve sertifikalı organik ürünlere uzanan, çocuk dostu hassasiyeti ile seçilmiş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaşım sağlayan dükkana Koşuyolu merkezden ve hassasannedukkan.com adresinden ulaşabilirsiniz. Açılış nedeniyle 20 Mayıs’a kadar, hassasannedukkan.com alışverişlerinizde hassasanne20 kodu yazarak tüm ürünlerde yüzde 20 indirim avantajından yararlanabilirsiniz.

Zekeriyaköy adresindeki başarılı grafiğin ardından Anadolu Yakası’nın en keyifli semtlerinden biri olan Koşuyolu’nun yeşillikli sokaklarından birinde, sıcacık bir ev ortamı rahatlığında olan etkinlik ve gelişim merkezine ulaşım oldukça rahat. Burada şehrin gürültü ve stresinden uzakta çocuğunuzla birlikte kaliteli zaman geçirebilir, ebeveynlerin gelişimi ve farkındalık için eğitim ve seminerlerini takip edebilir, eğlenceli etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca davet ve organizasyonlar ve doğum günü partileri için de iletişime geçebilirsiniz.

Hassas Anne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi Koşuyolu’ndaki yeni mekanında çocukların zihinsel, duyusal ve fiziksel gelişimlerini desteklemek üzere kurgulanmış oyun grupları, duyusal oyun, bilimsel deney, ritim ve müzik, denge ve dikkat, yaratıcılık atölyeleri, anne-çocuk yoga ve zumba etkinlikleri, ebeveyn eğitimleri, seminerler, doğumgünleri, davetler ve lansmanlara ev sahipliği yapacak.

Koşuyolu Hassas Anne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi hakkında bilgi almak için;

Tel: 0535 876 68 81

Adres: Ali Nazime Sok No:32 Koşuyolu, Kadıköy                    hassasanneetkinlikmerkezi.com

@hassasanneetkinlikmerkezi