ZUBİZU Kids Bazaar

0

ZUBİZU’dan Annelerin Keyifli, Çocukların Mutlu Olacağı Bir Etkinlik;

‘ZUBİZU Kids Bazaar’ 

Havalar güzelleşiyor ve çocuklar ile aktivite üretme işinde zorlanıyor olabilirsiniz. Hepinizin okul etkinliklerinden ve AVM gezilerinden farklı bir şeyleri tecrübe etmek istediğinizi de biliyorum. Çünkü çocuklara yönelik etkinliklerin bir çoğu annelere yönelik olmuyor ve bu durum tüm günü orada geçirmek isteyen çocukların peşinde koşmaktan yorgun düşmemize, hatta bazen sıkılmamıza bile sebep olabiliyor. Keşfettiğim bir etkinliğin tüm bu tabuları yıkacağına inanıyorum ve katılmanızı gönülden tavsiye ediyorum. Beni biliyorsunuz kullanmadığım ürünü tavsiye etmem, gitmeyeceğim yeri de önermem. Ama konsept ve marka danışmanlığını Canan & İris Concept Events’in gerçekleştirdiği “ZUBİZU Kids Bazaar” özenle hazırlanılmış bir etkinlik olacak ve anneler bir yandan alışveriş yaparken, bir yandan da çocukları ile ilgili önemli konularda gerçekleştirilecek bilgilendirici konuşmaları takip edebilecekler.  

Örneğin etkinlikte son zamanlarda annelik, çocuk psikolojisi, mutlu çocuk yetiştirme gibi konularda yıldızı parlayan ve kitaplarıyla ilgi çeken bir çok tecrübeli isim yer alacak. Sosyal medyadan ilgiyle takip ettiğiniz ve belki ulaşmak isteyipte ulaşamadığınız çoğu ünlü isme bu etkinlikte ulaşabileceksiniz.

Deniz Ekşioğlu’nun çocuk gelişimi konusundaki tecrübeleriyle oluşturulan tüm programlar; çocuklar için sağlıklı beslenmeden fiziksel ve ruhsal gelişime, eğitimden anne-baba-çocuk iletişimine kadar ebeveynlerin gündeminde olan farklı birçok konuda alanında uzman kişileri anneler ile buluşturacak. 

Daha once bir kolej etkinliğinde birlikte yer aldığım ve konuşmalarından bir hayli etkilendiğim Beni Ödülle Cezalandırma kitabının yazarı, ünlü eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat ta Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir konusunda değerli bilgilerini sizlerle paylaşacak. 

Masal anlatım uzmanı Ayşegül Dede, çocuk doktoru Hilal Mocan, Diyetisyen Didem Kanca Üstay ve Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği Kurucu Başkanı Prof.Dr. Turgay Biçer gibi birbirinden değerli isimlerde annelere merak ettikleri konularda aydınlatıcı anlatımlar yapacak.

Hep çocuklar için mi bir şeyler olacak diyenleriniz varsa yanılıyorlar çünkü etkinlikte Ceyda Düvenci annelik tecrübeleriyle sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bendeniz Melina’s Mom’da ilk kitabım ‘Seni Beklerken’ ile siz değerli takipçilerimle orada buluşacağım. Bol imzalı, fotoğraf çekmeli bir gün bizleri bekliyor olacak.


 Sağlıktan spora, aktiviteden, psikolojiye, alışverişten modaya her konuda fikir sahibi olabileceğiniz bir etkinlik bizleri bekliyor. 25 Nisan Salı Günü, güneşli bir günde hem boğaz havası almak, hem de keyifli bir gün geçirmemek için bir bahaneniz yoksa hepinizi Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek ‘ZUBİZU Kids Bazaar’a bekliyorum!

Etkinliğe katılım ücretsizdir! =) 

Sevgiler,

Melina’s Mom