VIALAND TEMA PARK, AVM VE OLYMPIA SİRKİ MACERAMIZ

0

 

VIALAND’DE ÇOCUKLARDAN DAHA ŞENDİK!

Vialand Tema Park  (1)

 

Dün uzun zamandır en eğlendiğimiz Cumartesi’lerden birini yaşadık. Eşim çalışıyor olduğundan, acaba tek başıma koskoca AVM, eğlence merkezi ve sirkte Melina ile yalnız baş edebilir miyim diye düşündüm ama bir cesaret koydum kızımı araba koltuğuna ve başladık muhteşem bir güne doğru yolculuğa. Öğlen uykusunu araba yolculuğumuza denk getirdim çünkü ne zaman uzun kalmak istediğim bir yere gitsem hep böyle yaparım. Genelde de arabada 1 saat uyur ve bu onu tüm gün ayakta tutmaya yeter.

Vialend’e vardığımızda, sadece Melina’nın değil, benim bile gözlerim yerlerinden fırladı:) Hiç bu kadar büyük bir yer beklemiyordum açıkça söyleyeyim. Beklentilerimin çok üstünde bir eğlence merkezi ve Alışveris Caddesi (AVM) ile karşılaştım. Restoranlar, ünlü markalar sıra sıra bir cadde boyunca dizilmişti. Aslında AVM’ydi ama bir AVM’den çok daha fazlasıydı… 200’ün üzerindeki mağazası, keyifli yeme içme mekânları, bowling ve sinema salonları ile eğlence ve alışveriş zevkini birleştiren VİALAND AVM’de ‘yok’ yoktu.

Vialand Tema Park  (3) Vialand Tema Park  (5)

İlk önce, VIALAND gösteri merkezinde gösterilerine devam eden Büyük ilgi gören Olympia Sirk’ine girdik. Melina minicik elleriyle her gösteriden sonra alkışlara eşlik ettiği an, yüreğime bir mutluluk yerleşti. Ne zaman bu kadar büyümüştü?

Vialand - Olympia Sirk Görsel Vialand - Olympia Sirk Lily

Gittiği her ülkede ilgiyle takip edilen ve ödül alan sanatçılardan oluşan kadrosuyla Olympia Sirki, muhteşem sahne şovları, sihirbazlık gösterileri, çelik ip üstünde denge oyunları, palyaçolar, muhteşem akrobasi gösterileri ile hem çocukları hem de bizleri büyüledi.

Dünyada iki kişiden biri olan, birçok uluslararası ödülü bulunan Brezilya’lı jonglör Rogério Piva’yı ve ip üzerinde topuklu ayakkabı ile yürüyen Lily’yi izlediğimizde gözlerimize inanamadık.

Sirkten çıkar çıkmaz koşa koşa Vialand Tema Park’a indik. Hem büyüklere, hem de çocuklara yönelik 30 eğlence ünitesi bulunan parktan sadece çocuklarınız değil, inanın sizler de çıkmak istemeyeceksiniz.

 

Sevgiler,

Melina’s Mom