TOYZZ SHOP MOI DEV BİR OYUNCAK MAĞAZASI!

0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Geçtiğimiz hafta Toyzz Shop’un en büyük mağazasındaydık. Mall of İstanbul’da yer alan Toyzz Shop XL mağazası o kadar genişti ki, bir köşesinde düzenlenen blogger davetini kimse fark etmemiş bile olabilir. Mağaza turuna çıkmadan önce Toyzz Shop yetkililerinle sohbet ettik, mağazalarının genel yapısı, müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışları hakkında bilgi edindik. Bir gün öncesinde Melina’yla başka bir şubesinde yoğun bir oyuncak alışverişi yapmıştık ama davet vesilesiyle gittiğim mağazadan bir şeyler almadan çıkma konusunda kendimi frenleyemedim. Çünkü daha toplantı sırasında uzaktan tam göz hizamda duran Lego Duploların o en tepesindeki büyük treni görünce gözlerim yerinden fırladı. Ben bu treni ne kadar uzun zamandır arıyordum…

Birkaç oyuncak mağazasında sorduğum ama ellerinde kalmadığı cevabını almak yerine, “böyle bir model yok.” denilen Lego Duplo’nun trenini istiyordum ve bulduğuma inanamıyordum. Delicesine arıyordum çünkü bu tren çocukluğumda hep ama hep hayal ettiğim bir şeyi yapabiliyordu! İtiraf edin, siz de küçükken rayların dışında da gidebilen bir tren istemediniz mi hiç?

Ollaluna Yeliz’le treni Melina’nın yanında birlikte açtık. O gün bize misafirliğe gelmişlerdi. Duplolardan yaptığımız benzin istasyonuna geldiğinde Melina’nın treni durdurup benzin koymaya çalışmasıyla Yeliz ve ben “Flup flup flup!” diye sesler çıkarmaya başlayan trene hayretle baktık! Melina değil, buna en çok biz şaşırdık! Melina’ya uzun zamandır aldığım en güzel oyuncak diyebilirim.

Samimi söylüyorum, o dev mağazaya gidip de aradığınız ama bulamayacağınız oyuncak yok. Sanki bir oyuncak mağazası değil de, oyuncaktan bir dünya! Çocuğunuza uzun zamandır şöyle her yerde olmayan farklı bir oyuncak almadıysanız, yılbaşı alışverişi için uğramanızı ve onu şaşırtmanızı öneririm.

 

Sevgiler;

Melina’s Mom