Toyzz Shop Mersin’de annelerle buluştuk

Geçtiğimiz günlerde Toyzz Shop bizi Adana’lı ve Mersin’li annelerle buluşturdu. Yıllardır sıklıkla İstanbul anneleriyle bir araya geliyor, sarılıp dertleşiyorduk. Adana’da görmek istediğim onlaca sevenimiz olmasına rağmen bir türlü gitmeye fırsat bulamıyordum. Toyzz Shop bizi Adana ve Mersin’deki annelerle, hem de harika bir Hello Kity partisinde bir araya getirmek istediğini söylediğinde hiç tereddüt etmeden kabul ettim. Çünkü hem onları görmeyi çok istiyordum, hem de itiraf edeyim uzun zamandır Tantuni’yi güzelim Mersin’de yemeği hayal ediyordum.
Forum Mersin AVM’ye vardığımızda sıcacık, güzel bir kitlenin bizi karşılayacağını biliyordum da, ne yalan söyleyeyim bu kadar büyük bir ilgi beklemiyordum. Yüzlerce güzeller güzeli anne ile buluştuk ve Hello Kitty’nin bizlere eşlik ettiği partide çocuklarla birlikte eğlendik. Çocuklar dans edip ikramlıkların keyfini çıkarırken, biz anneler olarak sohbet etme, sarılma ve dertleşme fırsatı bile yakaladık. Adana, Mersin insanı öyle sıcak, öyle güler yüzlü ki sizi gördükleri an içlerine alıyorlar, sımsıkı sarılıp bağırlarına basıyorlar.
Melina ve çocuklar Toyzz Shop’tan aldıkları oyuncakları açıp, birbirleriyle paylaşıp oynamaya başladıklarında yüzündeki sevinci görmek beni çok mutlu etti. ‘Onu daha çok böyle ortamlara sokmalıyım.’ diye geçirdim içimden.. Bir ara Melina’nın mağaza içindeki bisikletlerden birini alıp ilk defa kullanmaya başlamasıyla bir anne nidası bile patlattım :=) Sonra bir kaç tatlış da bisikletlere koşunca mağaza içinde hafif bir trafik yarattık 🙂 Melina’ya usulca yaklaşıp, bisikletlerin aslında satın alınmadan kullanılamayacağını bu yüzden artık inmesi ve arkadaşlarına örnek olması gerektiğini belirttim. Çünkü bu kuralı ilk bozan oydu:=) Usulca ‘Tamam Anne’ deyip indiğinde onunla gurur duydum.

OYUNCAK DÜKKANLARINI HER YAŞTA SEVMİŞİMDİR

Oyuncak dükkanları her zaman en mutlu olduğumu hissettiğim yerlerin başında gelmiştir. Ama çeşit çok olunca kararsızlığımız da bir o kadar yüksek olur. Melina da benim gibi karar vermekte çok zorlandığı için uzun süre ne alacağımız konusunda rafları dolaştık. Sonunda Melina bir Play Doh Oyun Hamuru seti aldı. Toyzz Shop’lar kesinlikle Play Doh çeşitliliği konusunda çok iyiler.
Sadece oyun hamurları değil her yaş grubu için ihtiyaç duyduğunuz oyuncaklarda Toyzz Shop’lara uğramanızı öneririm;  kinetik kumlar gibi kas gelişimine yönelik farklı ürünleri Toyzz Shop raflarında bulabilirsiniz.
Toyzz Shop’un 180 mağazası varmış. Mağazalarda yakın zamanda biz kadınların çok sevdiği Fırsat Reyonlarını da yakın zaman önce başlatmışlar. Ziyaret etmenizde fayda var bence. 0-16 yaş arası çocuklar için yüzlerce çeşit oyuncak %50 indirimli bu reyonlarda. “Bebeğim daha küçük, rahatlıkla bir yere pek gidemiyorum” diyorsanız online mağaza tam size göre. Yenilenen www.toyzzshop.comonline mağazasından tüm oyuncakları inceleyip satın alabilirsiniz. Hem de tüm indirimler internet mağazasında da geçerli.

MÜJDE!

Bu arada Toyzz Shop’un güzel bir haberi daha var. Bundan sonra her Çarşamba “Efsane Çarşamba İndirimi” başlığı altında online dahil tüm mağazalarda sürpriz indirimler sizleri bekliyormuş.
Oyuncak çeşitliliği, online alışveriş, indirimler, kampanyalar…. Toyzz Shop kesinlikle oyuncak alışverişinde ilk bakmanız gereken adres.
Hello Kitty ile dans edip, fotoğraflar çekilen çocuklar çok mutluydu. Mağazadan ayrılık anıysa çok zordu… Dilerim yeniden buluşuruz sevgili Adana ve Mersin anneleri. Bizi bir araya getirip bu keyifli günü yaşamamıza vesile olan Toyzz Shop’a çok ama çok teşekkür ederiz.
#EglenceToyzzShopta #ToyzzShop