PRENSES SOFİA YARIŞMASINA DAVETLİSİNİZ!!

0

MELİNA İLE PRENSES SOFİA KONSEPTLİ FOTOĞRAF ÇEKİMİNE HAZIR MISINIZ?

Çok önemli ve beni çok mutlu eden bir gelişme oldu. Bu bloğu açtığım günlerde, yazdığım bir yazının veya paylaştığım herhangi bir postun gerekli yerlere ulaşabileceğini, bu kadar büyük bir etkiye sahip olabileceğini asla aklıma getirmemiştim. Hani bir şekilde bizi sevenlerin olacağını hayal edebiliyordum da, bu kadar çok kişiyle tek yürek olacağımızı asla aklımın ucundan dahi geçirmiyordum.

Geçen gün, Melina’nın Prenses Sofia’ya duyduğu hayranlık ve bu çizgi karakterin değer yargılarıyla ilgili bir yazı paylaştım hatırlarsınız.

Okumamış olanlar ve kaçıranlar için link;

http://melinasmom.com/2015/04/10/prenses-sofia-askimiz/

Disney Türkiye bizim bu aşkımızı fark etmiş. Yazımızı okumuş ve bizi mutlu etmek için çok güzel bir proje düşünmüş. Bir yarışma… Melina’ya çok güzel bir anı armağan etmek ama bunu yaparken de onu takip eden güzel annelerden birinin de çocuğuyla birlikte bu güzel anıya dahil olmasını sağlamak istiyorlar.

Melina’ya ve yarışma sonucunda kazanan bir takipçisinin çocuğuna, Prenses Sofia serisinden esinlenerek hazırlanacak özel kıyafetler hediye edilecek. Yarışma Instagram’da #prensessofia hashtag’iyle düzenlenecek. Disney Türkiye’nin henüz bir Instagram hesabı olmamasına karşın bu projeyi  tamamen bizi mutlu etmek için yapmak istemeleri benim için ayrı bir mutluluk ve gurur kaynağı.

Yarışma hashtag’ini kullanarak, instagramda @melinasmom’u etiketleyerek veya mentionlayarak, kendi çocuğunuzun Sofia’da gördüğünüz değerlerle örtüşen bir fotoğrafını veya videosunu paylaşmanız yeterli. Bu değerler yalnızca benim yazımda paylaştığım değerler olmak zorunda da değil. Eğer çizgi filmi izleyip, kendi çıkarım yaptığınız farklı bir değere de odaklanırsanız kazanma şansınız çok daha yüksek bile olabilir.

Disney yetkilileri ve benim tarafımdan oluşturulacak jüri fotoğraf ve videoları tek tek inceleyip, kazanana karar verecek. Kazanan yarışmacı ve Melina kendilerine özel dikilmiş harika kıyafetleriyle, yine Prenses Sofia konseptli bir profesyonel fotoğraf çekiminde birlikte olacaklar. Anneleri olarak biz de, onları izlerken kahvelerimizi yudumlayacağız… O fotoğrafları hayal bile edemiyorum… Düşündükçe mutluluktan ağzım kulaklarıma varıyor. Haydi çok güzel olacak! 🙂

Herkesi bu yarışmaya bekliyoruz!

 

İşte size birkaç örnek video ve resim de bizden :=)

melina ipek
Hayvan Sevgisi…..

 

Sevgiler,

 

Melina’s Mom