LİFE PARK & BİAİLE MİNİŞENLİĞİ BİR HARİKAYDI!

0

LİFE PARK’TAKİ MİNİ ŞENLİK BİR HARİKAYDI!

Şehrin en yeşil etkinlik alanı Lifepark’ta bu sene üçüncüsü yapılan Mini Şenlik, binlerce çocuğun katılımıyla 26 Nisan, Pazar günü gerçekleşti.

Eğlencenin ve etkinliklerin yanında bol bol oksijen almak ailemize çok iyi geldi. Melina öğlen uykusunu bebek arabasında uyudu. Ağaçların ve oksijen bolluğunun ortasına uyuduğu uyku hem onun hem de bizim içimizin huzurla dolmasına sebep oldu.

Okyanus Kolejlerinin ana sponsorluğunda, Life Group Entertainment ve BiAile Kurumsal’ın işbirliğiyle gerçekleştirilmiş olan bu etkinlik 10:00’dan 18:00’a kadar sürdü. Başından sonuna kadar kaldık:))) Mini Şenlik’te en çok ilgiyi çocukların sevgilisi Caillou’nun konseri çekti. Gün boyu sahnede çocuk tiyatro oyunları, kukla gösterileri, İllüzyon Showlar, konserler vardı.

Çocuklar için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Mini Şenlik etkinliğinde çocuk oyun alanları, şişme oyuncaklar dışında, sürpriz gösteriler, atölyeler ve yarışmalar düzenlendi. Hassas Anne Ece’ciğimin standı da kendi içnde ayrıca mini bir atölyeydi. Her şey muhteşemdi ve ortam inanılmaz keyifliydi. Huzurlu bir pazardı…

IMG_4237 IMG_4259

Lifepark’ta baharın, temiz havanın ve ormanın tadını çocuklarla beraber aileler de gerçekten çıkardı…Çok başarılı bir şenlikti.

 

Sevgiler;

Melina’s Mom