EN POPÜLER INSTAGRAM UYGULAMALARI

0

EN POPÜLER INSTAGRAM UYGULAMALARI

TEMMUZ 2014

 

 

INSTASIZE: Fotoğrafları ölçeklemeye yarayan bu program, Instagram hesabınızın daha şık durmasına yardımcı olacaktır. Fotoğraflarınızı, standart kare şeklinde koymak yerine, bu programla ölçeklendirebilirsiniz.

instasize

INSTACOLLAGE: Birkaç fotoğrafı kolajlamanıza yarayan bu program, her seferinde film rulosuna tek tek girmenize gerek kalmadan, tek seferde hızlı bir şekilde kolaj yaratmanıza yardımcı olacaktır.

instacollage

A-HDR: Doğa ve mekan fotoğraflarında, muhteşem paylaşımlarda bulunmanıza yardımcı olacak bir uygulama. A-HDR effectleriyle, Marmara Denizi’ni bile, Maldivler gibi gösterebilirsiniz J O kadar söylüyorum.

ahdr

SNAPSEED: Başlarda kullanması zor olan, fakat alıştıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir uygulama. Drama 4 favorim!

snapseed

TYPIC +: Resimlerinizin üstüne, farklı fontlarda yazılar ekleyebilir ve daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

typic

 

INSTABEAUTY: Çok güzel bir mekanda, hiç makyajsız mı yakalandınız? Ve manzarayı veya ortamı kaçırmak istemiyorsunuz. Çekin bir selfie, Instabeauty ile pürüzsüzleşin 🙂 Bence gerçekten efsane 🙂

instabeauty

PS EXPRESS: Photo Shop’un mobil versiyonu… Başka söze gerek yok aslında ama yine de söyleyeyim, tüm effectleri gerçekten bir harika!

VID COLLAGE: Video ve fotoğrafları aynı anda kolajlayabilir ve müzik de ekleyebilirsiniz. Kullanması gayet kolay ve benim videolarımda en çok tercih ettiğim uygulama.

Sevgiler;

 

Melina’s Mom