HUGGIES YENİDOĞAN YENİLENDİ

0

Yenilenen Huggies Yenidoğan anne kucağının

yumuşaklığını yaşatıyor

 

Dünyaya gözlerini yeni açan bebeklerin ilk ayları alışma süresidir… Bu dönem içerisinde bebekler özel bir bakım ve ilgiliye ihtiyaç duyarlar. Huggies, yeni doğan bebeklerin hassas ciltlerine nazik bir dokunuş sunabilmek için anneleri Yeni Huggies Yenidoğan ile buluşturuyor. Bebeklerine sevgiyle bakan anneler için yenilenen Huggies Yenidoğan, daha yumuşak yapısıyla bebeklerin ihtiyacı olan özenli dokunuş ve korumayı bir arada sunuyor.

Yeni Huggies Yeni Doğan

Huggies’in yeni SüperEmici™ ve SüperYumuşak™ üst yüzeyi sıvı kakayı ve ıslaklığı saniyeler içinde emiyor. Üst yüzeyindeki küçük yumuşak yastıklar ilebebek cildi ile sıvı kaka arasında bariyer oluşturan Yeni Huggies Yenidoğan, cildinin kuru kalmasına yardımcı oluyor. Yenilenen Huggies, daha yumuşak yapısıyla bebek cildine anne şefkati gibi nazik bir şekilde temas ediyor.

Yeni Huggies Yeni Doğan 2

Yeni Huggies Yenidoğan, ıslaklık göstergesi ve nefes alan dış yüzeyiyle anne ve bebeklerine konfor ve rahatlığı bir arada sunuyor. İstenilen yerden yapışabilen yan bantlara sahip olan Yeni Huggies Yenidoğan, elastik bel bandı ile de bebeğin vücuduna uyum sağlıyor.

Yeni Huggies Yenidoğan ile her dokunuş sizinki gibi olsun…