Ne yapsak ne yapsak? 

Hafta sonu hava kapalı gösteriyor ama evde enerjisini atmak için can atan hareketli çocuklarınız mı var? (Kiminki sakin ki?) heheh
İşte size kendi çocuğum için araştırırken not aldığım aktivitelerden oluşan mini bir to-do-list! 🙂 Bu aktivite bakma için kolay değil heleki yorgun haftayı keyifle atlatmak isteyen ve bunun için tek günü olan ebeveynler için iş daha zor. O yüzden arayışta olanlar şöyle bir göz atsın derim.
Dila Atlı Spor Klubü – Beykoz 
‘Yağmur çamur dinlemeyiz, açık havayı çok severiz… Hem ne var ki canım, şeker değiliz ki eriyelim..’ diyenlerdenseniz… Burası hem çocuklar hemde anne babalar için çok kapsamlı bir aktivite alanı. Doğa, hayvanlar, spor, temiz hava, lezzetli yemekler…. Kısacası akla gelebilecek ve tüm gün vakit geçirilebilecek paket program bir kaçamak yeri! Özellikle sevimli Pony’ler çocukları tüm gün oyalıyor diyebilirim. Bu hafta sonu kaçamağının kısa kısa turlarla at binme deneyimi yaşayan minikler ve onları keyifle izleyen aileler için hafızalarda gülümsenecek anlar bırakacağını eminim. Ayrıca klüp içerisinde bulunan büyük parkta tüm günü atlarla geçirmek istemeyen çocuklar için 2. bir alternatif oluyor.
İletişim için;
Fuzuli Cad. No:9 İshaklı Köyü Beykoz / İstanbul / TÜRKİYE

T: +90 216 434 61 26
M:+90 533 036 85 87
E: info@dilaatlisporkulubu.com

Tiyatro Oyunu 
 
Duygusal Keman ile Komik Davul – KKM ve CKM 
‘Madem hava yağmurlu, biz en iyisi güzel bir tiyatro oyunu bulalım, ailecek şöyle keyifli bir hafta sonu geçirleim.’ diyenlerdenseniz de… Bu hafta sonu için alternatif arayanlara bu keyifli oyunu önerebilirim. Bizim gittiğimiz Öykü Bale’nin sahibesi, güzel Balerin çağdan Hanım’ın yazdığı, ufak bir parçasını önden gözlerimiz kocaman açılarak, heyecanla izlediğimiz bir oyun.
Bu Cumartesi ilk gösterimini yapacak ama bu çocuk müzikalinin çok beğenileceğine ve tutulacağına adım gibi eminim.
“DUYGUSAL KEMAN & KOMİK DAVUL” Müzikal Çocuk Oyunu Oyunun Yazarı & Yönetmeni        : Çağdan Büyük             
Oyuncular   Duygusal Keman. : Eraslan Sağlam    Komik Davul. : Atahan Keskin    Piyano : Tuba Sağlam   Flüt : Burak Çağlar   Balerin Derya : Öykü Sürer                                               Müzik Direktörü     : MDK Yapım- Derya Kadayıfçı   Kostüm Tasarım     : Maskot Kostüm
Oyunun Konusu     : Viyana’ya tatile giden bir ailenin balerin kızı rüyasında kendini bir konservatuvarda bulur. Bu büyülü müzik okulundaki tüm müzik enstrumanları canlıdır ve ona kendilerini tanıtırlar. Dev maskot kostümler ve çocukların interaktif katılımıyla oyun seyircilere bir müzik şöleni sunmaktadır.
Oyunun Ana Fikri : Çocuklara farklı müzik aletlerini tanıtmak, onları bir enstruman çalmaya teşvik etmek, orkestra, notalar ve klasik müzikle ilgili bilgilenmelerini sağlamak.
Sevgiler,
Biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Merve İpek Öztürk