DUYARLI AYICIK “KICO NICO!”

0

IMAGINARIUMDA SATILAN TÜM KIRMIZI Kico Nico’LARIN GERLİRİNİN BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNİ DESTEKLEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Geçenlerde Imaginarium ve UNICEF’in ‘Mutlu Çocuklar, Mutlu Yarınlar’ Projesi’nin tanıtım toplantısındaydık. Akasya AVM Imaginarium’de gerçekleştirilmiş olan toplantıda blogger anneler olarak, Pınar Altuğ ile birlikte keyifli bir vakit geçirdik.  

Toplantıda, Imaginarium yetkililerinden öncü oldukları çok güzel bir sosyal sorumluluk projesini dinledik .  Çocukların okul öncesi eğitimine destek olmayı misyonu olarak kabul eden Imaginarium, tüm bulunduğu ülkelerde bu konuda UNICEF ile işbirliği içine giriyor. Şimdi de Türkiye’de okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması adına bir proje gerçekleştiriyor.

Hem Türkiye’de okul öncesi eğitimi desteklemek, hem de bu konuda bir toplumsal bilinç oluşturulmasına katkıda bulunmak amacıyla, UNICEF Türkiye ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortaklaşa belirlediği bir bölgede, atıl durumda bulunan bir kamusal mekanın okul öncesi eğitim merkezine dönüştürülmesini sağlayacak.

Proje için özel olarak üretilen, farklı ve canlı renkleri ile Imaginarium ruhunu yansıtan ‘mutlu çocuklar, mutlu yarınlar’ bileklikleri Imaginarium Mağazaları’nda satışa sunuluyor. Ayrıca Imaginarium’un dünyanın diğer ülkelerinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerinin de ikonu olan kırmızı Kico Nico’nun satışından elde edilen gelirin tamamı proje kapsamında oluşturulacak fona aktarılacak.

Kico Nico

 

Sizler de bu projeye destek olmak isterseniz, herhangi bir Imaginarium mağazasından bu ürünlerden birini veya ikisini de satın alarak katkıda bulunabilirsiniz.

 

 #mutlucocuklarmutluyarinlar

unicef turkiye

Sevgiler,

Melina’s Mom