DREAMY ROOM BEBEK TEKSTİL ÜRÜNLERİ

0

DREAMY ROOM BEBEK TEKSTİL ÜRÜNLERİ

Dreamy Room firması, bebek uyku setleri ve diğer bebek odası tekstil ürünlerinin tasarımlarının yapılmasından başlayarak, üretimini ve butik olarak satışını gerçekleştiriyor. Fikir olarak ortaya çıkışı; profesyonel iş hayatına ara vermiş girişimci iki annenin, kendi çocuklarına olan ihtiyacıyla başlamış. Hem şıklığa, hem de bebeklerinin hassas tenlerine uygun olacak ürün kalitesine önem veren bu iki girişimci annenin en çok zorlandıkları bebek alışverişinden biri uyku setleri olmuş. Bu yüzden anne adaylarına bu konuda yardımcı olmak amacıyla bebek tekstili tasarımlarını projelendirmiş ve kendi markalarını yaratarak, 2014 yılında faaliyete geçirmişler.

Şıklığın ve farklılığın ön plana çıktığı ürün portföyündeki uyku setleri, bebeklerin hassas tenlerine uygun %100 pamuklu kumaşlarla üretiliyor. Bebeklerin, yataklarının içinde hareketlenmeye başladıktan sonra yatak korkuluklarına çarpmalarını engelleyen, yumuşacık ve kalın dokusuyla, özel ölçülerle de hazırlanabilmekte.

Uyku setlerinin yanı sıra, hem işlevi önemli, hem de oda dekorasyonunun tamamlayıcısı olacak nevresim takımları, battaniyeler, perdeler, çeşitli aksesuarlar, konsepte dahil edilmiş.

Gerçekten zevkli işler çıkarıyorlar.

www.dreamyroom.com.tr web sitesini ziyaret ederek, tüm ürünleri ve detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarından da takip etmek isterseniz;

Facebook: Dreamy Room

Instagram: dreamyroom_

Twitter: @dreamyroom

 

Sevgiler;

Melina’s Mom