DENEYİMLİ ANNELER – CANBEBE’DEN MUHTEŞEM BİR UYGULAMA

0

Deneyimli Anneler Mobil Aplikasyonu

 

Canbebe, yepyeni bir uygulama çıkardı. Akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde, diğer deneyimli annelere sorularınızı sorabiliyor veya başkalarının sorularına cevap verip, deneyimlerinizi aktarabiliyorsunuz.

Çocuk sağlığı ve gelişimi ile ilgili pratik bilgilerin de yer aldığı bu uygulamayı ilk etapta indirip, üye olanlara Canbebe %5 indirim kuponu hediye ediyor.

Aplikasyonu indirdikten sonra, çocuğunuzun fotoğraflarını paylaşıp diğer annelerin beğenileriyle puan toplayarak “bebekbezim.com” da alışveriş yaparken indirim kuponları kazanabiliyorsunuz. Uygulamayı aktif kullanıp, deneyim paylaştıkça ve fotoğraflara “beğeni” aldıkça, ekstra puanınız birikiyor.

Bilirsiniz, doğum yaptıktan sonra bebekleri 2-3 saatte bir emzirmek ve en az 3-4 saatte bir de altını değiştirmek gerekir. Anneler bu durumda genelde bir önceki süt verdiği saati veya bez değiştirdiği saati unutmamak için not tutma ihtiyacı duyarlar. Uygulamada bunu da düşünmüşler ve “Gelişim Takibi” modülü adı altında ayrı bir bölüm eklemişler. Bu modülün altında, bebeğinizi emzirdiğiniz, altını değiştirdiğiniz saatleri kaydedip kolayca takip edebiliyorsunuz.

Uygulamayı inceledim ve gerçekten çok beğendim. Eğer Canbebe ürünlerinde indirim kazanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken uygulamayı indirip, paylaşımlarda bulunmak.

 

Sevgiler;

 

Melina’s Mom