ÇOCUĞUNUZUN YARATICILIĞINI DESTEKLEYİN… (CEREN KIRTASİYE ÜRÜNLERİ)

0

YARATICILIĞI DESTEKLEYEN ÜRÜNLER

(PLAY DOH & BU-BU)

Günümüzde, ne zor şeydir TV açmadan evde bütün gün çocuğu oyalamak… Tüm anneler kış geldiğinde bundan yakınır durur, “Şimdi ben bu çocuğu evde nasıl oyalayacağım?” Ben harika bir ürün gamıyla tanıştım. Sizlere bunları önermeden geçemeyeceğim. Çocuğu henüz kreşe başlamamış  annelerin ciddi anlamda gününü rahatlatacak bu ürün serisini tanımanızı isterim.

Ceren Kırtasiye’nin ithal ettiği Play-Doh markası, yıllardır “Yaratıcılık” denince ilk akla gelen marka. Geçenlerde benimle iletişime geçip, sadece oyun hamuruyla sınırlı kalmadıklarını, dört yıldır pastel boya, keçeli kalem, kuru boya, sulu boya ürettiklerini de söylediklerinde deneyebilmemiz için bize tüm ürünlerden gönderdiler.

Özellikle kuru boyaları, küçük çocukların rahatlıkla kavrayabilmesi için üçgen ve kalın bir şekilde tasarlanmış. Tüm ürünleri tek tek denedik ve Melina ile, (benim kötü çizimlerim yüzünden çok yaratıcı olamasak da 🙂 ) keyifli vakit geçirdiğimizi söyleyebilirim…

PLAYDOH JUMBO UCGEN KURU BOYA
PLAYDOH JUMBO UCGEN KURU BOYA

 

PLAY DOH KEÇELİ KALEM
PLAY DOH KEÇELİ KALEM

 

PLAY-DOH PARMAK BOYA
PLAY-DOH PARMAK BOYA

Ceren Kırtasiye aynı zamanda Bu-bu Marka’sının ürünlerini de denememiz için bize ulaştırmış. Her ne kadar yaşımız tutmasa da, 3 yaş ve sonrası çocuklar için uygun olsa da, bu ürünlerden bahsetmeden geçemeyeceğim. Gerçekten yaratıcılığı destekleyen, niş ürünler içeren bu ürün yelpazesini alıp denemeniz lazım..

 

BUBU TUVAL SETİ
BUBU TUVAL SETİ

Biliyor ve hissediyorum ki, bir balık burcu çocuğu olan Melina bu ürünlerle de zamanı geldiğinde ciddi anlamda keyif alarak zaman geçirecek. Bu ürünlerin en güzel özelliği de, çocuğunuzla yaptığınız aktivite bir resim sayfasında kalmıyor. Bu aktiviteleri (cam boyama – tuval boyama vb) duvarınıza asarak, kendisiyle gurur duymasına katkıda bulunabiliyorsunuz.

 

BU-BU CAM BOYAMA SETİ
BU-BU CAM BOYAMA SETİ

Kesinlikle sıra dışı ve yaratıcılığa katkısı olacağını düşündüğüm bu ürünleri sizlere tanıtmak istememin sebebi, benim kızım gibi sanatsal aktivitelere daha düşkün olacağını hissettiğiniz çocuğunuzu, sadece kuru kalem ve pastel boya gibi ürünlerle değil, bu tip yaratıcı malzemelerle desteklemenizin faydalı olacağını düşündüğümden. 🙂 Taze bir anne olarak ben, bu ürünlerle tanışmış olmaktan son derece memnun kaldım.

 

Sevgiler;

 

Melina’s Mom