BEAUTY AND THE BEAST’İN MÜZİKALİ İLK KEZ TÜRKİYE’DE!

0

 

Disney’in muhteşem çizgi filmi BEAUTY AND THE BEAST’in müzkali ilk kez Türkiye’de!

 

 

26 Ekim’e kadar Zorlu Center PSM’de sahne almaya devam edecek olan, Disney ile Broadway’in Ödüllü ve Orijinal Beauty & The Beast Müzikali, 13 yıl aradan sonra, tekrardan sahnede. 20. yılı onuruna dünya turnesine çıkacağı duyurulan, Broadway’in uzun soluklu müzikali; Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Singapur, Filipinler, Tayland ve Endonezya da dahil olmak üzere 12’den fazla ülkeyi gezeceği turnesinin ilk ayağında İstanbul,  Zorlu Center PSM’de sahne alıyor.

 

Beauty and the Beast müzikali, Broadway’in en uzun süre gösterimde kalan ve en yüksek hasılatlı gösterileri arasında ilk 10’da yer alıyor. Yönetmenliğini Rob Roth’un, koreografisini ise Matt West’in üstlendiği müzikalin konusunun dışında, muhteşem kostümler ve sahne performansı da, hem çocuklarınızı hem sizi büyüleyecek nitelikte.

 

Tam anlamıyla görsel bir şölen yaşayacağınız ve romantizmin doruklarına tırmanacağınız bu müzikalde; düşmanları tarafından tuzağa düşürülerek büyü ile lanetlenen genç prens Beast ile taşrada yaşayan güzeller güzeli Belle’in hikayesi anlatılıyor.  Büyüden kurtulup yeniden bir prens olabilmesi için kalbini aşka açmayı ve sevebilmeyi öğrenmesi gereken Beast ile güzelliği dillere destan Belle’in aşkını göz alıcı kostümler ve unutulmayacak bir sahne performansıyla izleyiciye sunan Beauty and The Beast, 8 Ekim’den 26 Ekim’e kadar sahne almaya devam edecek.  

 

6 yaş ve üzerindeki çocukların izlemesi için uygun olan bu müzikal, çocuğunuzla birlikte kaliteli zaman geçirmek için gerçekleştirebileceğiniz muhteşem keyifli bir etkinlik olacak. Çocukluğumla ilgili hafızamda kalan en keyifli anılarım, hep ailecek tiyatroya gittiğimiz zamanlardır. Melina’nın bu tarz sahne performanslarından keyif alacağı yaşların gelmesini de iple çektiğim söyleyebilirim. İşte bu yüzden siz de, yıllar sonra yeniden sahnelenmiş olan bu özel gösteriyi kaçırmayın derim.

 

Bilet almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

http://www.zorlucenterpsm.com/tr/beauty-and-the-beast

Sevgiler;

 

Melina’s Mom

 

BB-7-amy-boyle BB-8-amy-boyle BB-4-joan-marcus BB-2-amy-boyle